Нарада з представниками Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області

Опубліковано: 14-5-2019

14 травня в залі засідань Таращанської районної державної адміністрації під керівництвом виконуючого обов'язки голови Таращанської районної державної адміністрації Юрія Шостака спільно з міським головою Валерієм Велієвим, головою районної ради Людмилою Урожай, начальником Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Павлом Козирєвим відбулася нарада щодо наповнення місцевих бюджетів та активізації заходів спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення та основні аспекти декларування громадянами доходів отриманих протягом 2018 року.

Участь в нараді взяли заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області  Оксана Чустіль, начальник відділу погашення заборгованості Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Леся Довгаль, заступник начальника відділу оподаткування юридичних осіб начальник відділу погашення заборгованості Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Вадим Вознюк, начальник Таращанської ДПІ Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Тетяна Діденко, начальник управління фінансів райдержадміністрації Людмила Возна, головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Київській області Тетяна Замула, начальник Міжрайонного управління у Ставищенському та Таращанському районах головного управління Держгеокадастру у Київській області Ірина Підберезна, начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Людмила Холмогорова, сільські голови, представники засобів масової інформації.

В ході наради було обговорено  наступні  питання :

• Динаміка надходжень до місцевих бюджетів Київщини та регіону.

Доповідач: П.Козирєв- начальник Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області.

• Щодо термінів та порядку прийняття рішень про встановлення місцевих податків та зборів.

Доповідач: В.Вознюк - заступник начальника відділу оподаткування юридичних осіб начальник відділу погашення заборгованості Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області.

• Основні зміни в адмініструванні ПДФО, ЄСВ та головні аспекти декларування доходів отриманих у 2018 році.

Доповідач: О.Чустіль -  заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області.

Після офіційної частини засідання відбулося спілкування з залом у форматі “запитання - відповідь”, присутні мали змогу задавати питанняякі їх цікавили.