Нарада щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 року

Опубліковано: 10-9-2020

9 вересня під керівництвом голови Таращанської райдержадміністрації Вадима Пасічнюка, за участі представників Таращанського відділення АТ «Київоблгаз», міськсільвиконкомів, КП «Таращатепломережа», відділу освіти і науки райдержадміністрації, сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації, КНП ТРР «Таращанський центр первинноï медичноï (медико-санiтарноï) допомоги», Таращанського геріатричного пансіонату та інших, проведено нараду щодо проблемних питань підготовки до опалювального сезону з метою забезпечення своєчасної та якісної підготовки до надійного та безпечного функціонування газового господарства об’єктів соціальної інфраструктури Таращанського району в осінньо-зимовий період 2020/2021 року.

У ході наради проведено детальний аналіз готовності установ, підприємств та організацій району до роботи в осінньо-зимовий період.

Присутнi доповіли про проведену роботу з підготовки до опалювального сезону, озвучили проблемні питання, які необхідно вирішити до його початку.

За результатами обговорення питань наради голова райдержадміністрації Вадим Пасічнюк дав низку доручень відповідальним особам.