Нарада – семінар з питань соціально-правового захисту дітей

Опубліковано: 18-9-2019

18 вересня в залі засідань районної державної адміністрації та районної ради за участю секретарів сільських рад було проведено нараду – семінар з питань соціально-правового захисту дітей. Відкрила та провела семінар керівник апарату районної державної адміністрації Ірина Андрусенко.
Учасниками засідання було обговорено ряд питань, що стосувалися: організації роботи та повноважень органів опіки і піклування щодо соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров’ю; організації роботи органів опіки і піклування щодо запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі; співпраці суб’єктів соціальної роботи у процесі виявлення сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах; основних питань соціального захисту дітей – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
Начальник служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації Лариса Смовж підвела підсумки роботи наради-семінару та подякувала учасникам за плідний діалог.