На воді відпочивай з розумом

Опубліковано: 18-6-2019

18 червня рятувальники Таращанського районного сектору провели профілактичні бесіди в трудових колективах району на тему: «На воді відпочивай з розумом».
Питання безпеки людей на воді - гостре та актуальне особливо під час купального сезону. До води будь то маленька річка чи безкрайнє море, слід ставитися з повагою та обережністю. Адже жарти з водою іноді коштують життя. Аби попередити трагічні випадки на водних об’єктах фахівці Служби порятунку «101» проводять роз’яснювальні бесіди, щодо забезпечення безпечного відпочину біля води під час купального сезону.
Під час спілкування з працівниками рятувальники роз’яснили на скільки небезпечно купатися у невизначених для цього місцях, розповіли основні правила безпечного поводження на воді та вручили працівникам тематичні листівки. Рятувальники наголосили, що потрібно не забувати, що люди гинуть не там, де мало рятувальників, а там, де нехтують елементарними правилами безпеки. Саме це і намагаються донести рятувальники до свідомості громадянам під час проведення профілактичних бесід.

Шановні громадяни! Будьте обережні та уважні не нехтуйте правилами безпечного відпочинку на воді. В разі виникнення надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101».