На Таращанщині стартує двомісячник благоустрою населених пунктів

Опубліковано: 12-3-2020

Відповідно до розпорядження голови Таращанської райдержадміністрації від 5 березня 2020 року № 63 у районі стартує двомісячник благоустрою населених пунктів.

Розпочнеться він 16 березня і триватиме до 16 травня.

Згідно з документом міському та сільським виконавчим комітетам необхідно забезпечити виконання комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме: озеленення, благоустрою населених пунктів, прилеглих до них територій,  очищення водних джерел, ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, очищення від сміття та металобрухту лісосмуг уздовж доріг.

Також передбачається виконання запланованого обсягу робіт щодо будівництва і ремонту доріг, тротуарів, шляхових смуг, павільйонів на зупинках  пасажирського транспорту, приведення в належний санітарний та естетичний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, місць вигулу домашніх тварин (собак), інших об’єктів благоустрою населених пунктів.

Заплановано й щорічні акції – «Посади своє дерево» та «Зробимо Україну чистою» – 11 квітня.

Для виконання благоустрійних робіт під час двомісячника територію району розбито на 8 секторів, за кожним із них – закріплено відповідальних осіб на рівні керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району (членів районного штабу).

Таким чином, до 1-го сектора входить м. Тараща, відповідальний – заступник начальника сектору превенції Таращанського відділення Миронівського відділу ГУ НП в Київській області Р.В. Шимченко.

До 2-го сектора входять села: Кирдани, Бовкун, Степок, Буда, Кислівка, відповідальний – директор Таращанської районної філії Київського обласного центру зайнятості С.М. Лола.

До 3-го сектора входять села: Лук’янівка, Малоберезанське, Ківшовата, Лука, Маковецьке, відповідальний – в.о. завідувача сектору містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації. В.В. Василенко.

До 4-го сектора входять села:  Станишівка, Мала Березянка, Велика Вовнянка, Юшків Ріг, відповідальний – завідувач сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації І.А. Удовенко.

До 5-го сектора входять села: Лісовичі, Потоки, Дубівка, Калинове, відповідальний – начальник відділу економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації К.П. Момотенко.

До 6-го сектора входять села: Крива, Салиха, Улашівка, Чернин, Червоні Яри, Володимирівка, відповідальний – начальник Таращанського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області С.А. Котенко.

До 7-го сектора входять села: Плоске,  Ріжки, Северинівка, Красюки, відповідальний – завідувач сектору з питань цивільного захисту та житлово-комунального господарства райдержадміністрації. О.Д. Білостоцька.

До 8-го сектора входять села: Велика Березянка, Веселий Кут, Косяківка, Антонівка, Круті Горби, відповідальний – начальник Таращанського РС ГУ ДСНС України у Київській області М.І.  Маслюк.

З метою організованого та оперативного проведення двомісячника створено і районний штаб, який закликає мешканців Таращанщини, трудові колективи, студентську та учнівську молодь долучитись до виконання комплексу благоустрійних заходів.