На Таращанщині пройшов фестиваль “Відкриті уроки футболу”

Опубліковано: 25-9-2020

24 та 25 вересня на футбольному полі села Ківшовата в рамках соціального проекту «Open Fun Football Schools» відбувся фестиваль «Відкриті уроки футболу». В заході взяли участь 12 команд по 8 учасників учнів 5-7 класів шкіл Таращанського району.

Перед початком дитячого футбольного свята учасників "відкритого уроку" привітали  голова Таращанської районної державної адміністрації Вадим Пасічнюк, представник Асоціації Футболу України та куратор проектів з масового футболу УЕФА в Україні  Євгеній Столітенко, перший заступник Голови Київської обласної асоціації футболу та керівник Комітету дитячо-юнацького футболу Леонід Джужик, завідувач сектору культури, молоді та спорту Таращанської районної державної адміністрації Ірина Удовенко.  Вони побажали учасникам фестивалю спортивних досягнень, фізичного гарту і впевнених перемог.

Фестиваль розпочався з динамічної розминки. Футбольне поле було поділене на шість станцій, у кожному з яких працював тренер-волонтер з асистентом. Тут учасники фестивалю взяли участь у різних конкурсах з елементами футболу, навчились новим вправам та навичкам.

Окрім суто футбольних станцій, учасники «відкритих уроків» також поспілкувалися із працівниками поліції, які у відповідній станції провели цікаві бесіди з дітьми.
На завершення учасники заходу отримали спортивний інвентар, футбольні м’ячі та подарункові комплекти одягу з фірмовими логотипами.