На Таращанщині привітали працівників ветеринарної медицини

Опубліковано: 10-8-2018

Традиційно в другу неділю серпня українські ветеринари відзначають своє професійне свято – День працівників ветеринарної медицини.

Напередодні свята, 10 серпня працівників цієї галузі привітав виконуючий  обов’язки голови районної державної адміністрації Юрій Шостак.

У своєму вітальному слові Юрій Вікторович висловив вдячність за самовіддану працю, вірність обраній професії. Побажав присутнім щастя, міцного здоров’я, радості й благополуччя, нових професійних досягнень та нагородив кращих працівників почесними грамотами райдержадміністрації:

- начальника Таращанської районної державної лікарні ветеринарної медицини – Бондаренка Ігоря Павловича;

- директора Таращанської міжрайонної державної лабораторії ветеринарної медицини – Рябчука Андрія Ігоровича.

До вітань приєднався начальник Держпродспоживслужби в Таращанському районі Сергій Котенко, подякувавши працівникам за вагомий внесок у забезпечені ветеринарного благополуччя та  безпеки району.