На Таращанщині освітяни відзначили своє професійне свято

Опубліковано: 8-10-2018

Щорічно, в першу неділю жовтня, всі освітяни відзначають своє професійне свято – День вчителя. Напередодні, в кожному куточку країни проходять урочисті святкування з цієї нагоди. Не став винятком і Таращанський  район. В п’ятницю, 5 жовтня у районному Будинку культури пройшли урочистості з нагоди дня працівників освіти..

У великій мірі, від вчительської та викладацької праці залежить майбутнє української нації. Все в цьому житті починається з хорошого вчителя, якого має кожна людина на Землі. Про це наголосив у своєму виступі виконуючий обов'язки голови Таращанської райдержадміністрації Юрій Шостак. Крім побажань здоров’я, благополуччя, морального задоволення від роботи та здібних учнів, керівник району зазначив, що вчитель – це не просто професія, а покликання душі та спосіб життя, це людина, яка плекає розумне, успішне і виховане покоління.

Зі словами вдячності до привітань долучилася й голова районної ради Людмила Урожай, яка за фахом теж педагог. У рамках святкування за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління спільними подяками Таращанської райдержадміністрації та Таращанської районної ради були відзначені:

Недужий Сергій Вікторович - викладач духових та ударних інструментів комунального    мистецького навчального закладу Таращанської районної ради «Таращанська дитяча музична школа»

Вірко Дмитро Іванович - викладач духових та ударних інструментів комунального мистецького навчального закладу Таращанської районної ради «Таращанська дитяча музична школа»

Топало Світлана Миколаївна - викладач фортепіанного відділу комунального мистецького навчального закладу Таращанської районної ради «Таращанська дитяча музична школа»

Штика Людмила Іванівна - вчитель української мови та літератури Лісовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Котлярчук Галина Миколаївна - вчитель зарубіжної літератури Таращанського НВК «Гімназія «Ерудит» - ЗОШ І ступеня»

Дорожінська Зінаїда Олексіївна - вчитель математики Таращанського НВК «Гімназія «Ерудит» - ЗОШ І ступеня»

Матійко Наталія Миколаївна - соціальний педагог Лучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Бушинська Олена Дмитрівна - заступник директора Лучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Каплична Світлана Іванівна - викладач зарубіжної літератури Таращанського державного технічного та економіко-правового коледжу

Громчевська Неля В’ячеславівна - завідувач економіко-правового відділення Таращанського державного технічного та економіко-правового коледжу

Ворона Тамара Володимирівна - вчитель української мови та літератури опорного загальноосвітнього навчального закладу «Ківшоватський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

Сухомлин  Василь Гаврилович - вчитель трудового навчання опорного загальноосвітнього навчального закладу «Ківшоватський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

Протягом урочистостей звучали чудові українські  патріотичні і вітальні пісні.

Приємним сюрпризом для багатьох вчителів стали грамоти, подарунки та грошові винагороди від  народного депутата України Віталія Гудзенка  та депутатів Київської обласної ради Миколи Стариченка та Миколи Фурдички

 

Тож зі святом вас, шановні освітяни! Міцного Вам здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!