На Білоцерківщині виявлено підпільний цех по незаконному виробництву спиртовмісної рідини

Опубліковано: 21-4-2017

Днями співробітниками оперативного управління Білоцерківської ОДПІ спільно з  оперативним управлінням та слідчим управлінням фінансових розслідувань  ГУ ДФС у Київській області в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом організації незаконного виготовлення з метою збуту підакцизних товарів – алкогольних напоїв, проведено слідчі дії (обшуки) на території м. Біла Церква та району.

В результаті проведених обшуків виявлено підпільний цех по незаконному виробництву спиртовмісної рідини.

Із незаконного обігу вилучено 100 літрів спиртовмісної рідини в кількості  10 дал орієнтовною вартістю 15 тис. гривень, 190 літрів лікеро-горілчаних виробів в кількості 19 дал орієнтовною  вартістю  26,6  тис. гривень, а також шланг, бочки, лійки, спиртометр. Орієнтовна загальна вартість вилучених підакцизних товарів становить 41,6 тис. гривень.

Досудове розслідування по даному кримінальному провадженню триває.

Білоцерківська ОДПІ