Мітинг-реквієм до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Опубліковано: 14-12-2018

Сьогодні біля Таращанського Меморіалу пам’яті жертв аварії на Чорнобильській АЕС відбувся урочистий мітинг-реквієм та покладання квітів, приурочені Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Вже понад 30  років поспіль ми згадуємо найбільшу техногенну та екологічну катастрофу сучасності,яка змінила екологічне середовище та світогляд усього світу. День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС є серйозним приводом замислитися про необхідність підтримання більшої безпеки на електроатомних об’єктах. Щороку в цей день ми вдячно згадуємо всіх, хто приніс себе в жертву задля спасіння інших від знавіснілої люті атому Вони пішли від нас, покинувши своїх близьких, в серцях яких залишилися назавжди величезний жаль та смуток.

В заході  взяли участь очільники району, почесні гості, трудові колективи підприємств, установ й організацій, мешканці та гості міста, щоб віддати шану національним героям, які зберегли тисячі життів своїх співвітчизників, ціною свого життя та здоров’я. Тим, хто вижив у Чорнобильському пеклі, ми будемо завжди складати подяку та щире шанування.

Благочинний Таращанського району УПЦ КП протоієрей Георгій Сальник   відслужив поминальний молебень.