Міні-ярмарок вакансій за участю представників роботодавця та безробітних осіб

Опубліковано: 8-8-2018

У черговий раз 8 серпня у Таращанському районному центру зайнятості на замовлення ДП «ФМ Ложістік Дніпро» відбувся міні-ярмарок вакансій за участю представників роботодавця та безробітних осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості з пошуку роботи, а також особи із числа зайнятого населення та особи, які не перебувають на обліку в службі зайнятості, але бажають знайти роботу.

Менеджер з персоналу М. Грановська детально ознайомила безробітних зі специфікою діяльності підприємства, вимогами до кандидатів, умовами праці, заробітною платнею, представила вакансії вантажників-комплектувальників, контролерів, операторів ПК, відповіла на ряд поставлених питань присутніх та запросила зацікавлених осіб з числа безробітних на співбесіду безпосередньо на підприємство.

Захід відвідали близько п’ятидесяти осіб із числа безробітних громадян, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості, п’ятеро з яких виявили бажання детальніше ознайомитися із запропонованими вакансіями безпосередньо на виробництві.