Опубліковано: 16-8-2019

14 серпня за попередньою домовленістю керівництва ТОВ «МАРЕВЕН ФУД УКРАЇНА» з районною службою зайнятості був проведений захід «Міні-ярмарок вакансій» в Таращанській районній філії Київського обласного центру зайнятості. ТОВ «МАРЕВЕН ФУД УКРАЇНА» займається виробництвом харчових продуктів.

Дане підприємство презентувала менеджер з персоналу аутсорсингової компанії «Благода Компані» Вікторія Шинкар.

Зустріч пройшла у плідному діалозі між роботодавцем та безробітними особами, які перебувають на обліку в центрі зайнятості з пошуку роботи, а також особами із числа зайнятого населення та особами, які не перебувають на обліку в службі зайнятості, але виявили бажання знайти роботу.

Вікторія Вікторівна ознайомила присутніх із актуальними вакансіями, а саме: оператори лінії у виробництві харчової продукції, укладальники – пакувальники, вантажники, із специфікою діяльності підприємства, умовами праці та рівнем оплати праці, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники, відповіла на ряд питань присутніх.

Захід відвідали більше п’ятидесяти осіб. За результатами зустрічі більше десяти осіб зацікавилися підприємством.