Ліквідовано стихійний ринок в приміщенні Таращанської автостанції

Опубліковано: 8-2-2019

Під час робочої поїздки в Таращу голова Київської обласної державної адміністрації відвідав міську автостанцію, на яку скаржились жителі району. Містяни називали автовокзал «Шанхаєм», оскільки в приміщенні розташувався стихійний ринок. Торгові стелажі зайняли майже всю площу та заважали функціонуванню автостанції, створюючи дискомфорт для людей.

Очільник області підняв питання незадовільного стану автостанції та висловив своє обурення побаченим. Він надав доручення керівництву району очистити приміщення автостанції від торгових точок, а також облаштувати зал очікування.

На сьогодні доручення голови КОДА виконано. Припинено роботу стихійного ринку, встановлено крісла в приміщенні автостанції.

«Я приїжджав до Таращі, щоб поспілкуватися з людьми та зайнятися вирішенням їх проблем. Очищення приміщення автостанції – це приклад плідної співпраці між громадою та органами влади», - зазначив очільник області.