«Кожній родині - добра, благополуччя, злагоди!»

Опубліковано: 10-7-2020

Щороку, 8 липня, в Україні відзначається День родини. З цієї нагоди  за участю голови Таращанської районної державної адміністрації Вадима Пасічнюка відбулася зустріч із прийомними сім'ями.
Звертаючись до прийомних батьків, голова районної державної адміністрації наголосив на великій їхній відповідальності у вихованні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, подякував всім присутнім за їхню нелегку щоденну працю, побажав здоров’я та миру всім сім’ям. Вадим Пасічнюк також вручив подяку та цінний подарунок найпершій прийомній сім'ї Сергія  Вернидуба  та  Надії Вернидуб, які тринадцять років присвятили себе вихованню прийомних дітей.
Захід продовжили начальник служби у справах дітей та сім'ї Лариса Смовж та виконуюча обов'язки директора центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Людмила Шкарівська, які повідомили про особливості функціонування прийомних сімей та їх соціального супроводження. Кожна сім'я озвучила свої проблеми та потреби. Спільно були визначені шляхи у їх вирішенні. Корисним був обмін досвідом між прийомними батьками щодо успішного функціонування родин.

В рамках заходу за допомогою слайдів відбулася презентація прийомних сімей, які функціонують у районі. Шляхом залучення аудиторії до партнерства також було обговорено проблему тимчасового влаштування дітей у складних життєвих обставинах і потребу у створенні прийомних та патронатних сімей.