Козацький гарт на Таращанщині

Опубліковано: 14-10-2019

На Таращанщині стало доброю традицією проводити фізкультурно-оздоровчий патріотичний фестиваль школярів «Козацький гарт» до свята Покрови , Дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни.
11 жовтня 2019 року в місті Тараща на стадіоні «Колос» відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнського фестивалю. У заході взяли участь 144 учасники із 12 закладів загальної середньої освіти району, які змагалися у таких конкурсах: стрибки у довжину з місця, човниковий біг, стрибки зі скакалкою, естафета «Герць козацьких джур», конкурс знавців історії України, її спортивних досягнень та олімпійського руху.
Змагання були напруженими та цікавими. Всі учасники продемонстрували високу спортивну майстерність та командний дух. Команда Лісовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів здобула перемогу в конкурсах човниковий біг та стрибки через скакалку, Таращанський академічний ліцей «Успіх» – в стрибках у довжину, Лучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів - знавців історії України, її спортивних досягнень та олімпійського руху, Калиновецької ЗОШ І-ІІІ ступенів – перетягуванні линви. У перерві свята юні козачата мали змогу поласувати смачною козацькою кашею.
У загальному заліку І місце виборола команда Опорного ЗНЗ «Ківшоватський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ», ІІ місце - Лісовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце – Лучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Крім того громадською організацією «Майбутнє. Це ми – молодь» для учнів було проведено змагання з армрестлінгу.
Переможці та призери змагань нагороджені призами та грамотами відділу освіти і науки.