Комплексні об’єктові тренування

Опубліковано: 12-6-2019

11 червня у СТОВ «Лука» с. К. Горби та СТОВ "Ківшовата-Агро" с. Ківшовата Таращанського району відбулися комплексні об’єктові тренування на тему: «Дії працівників в умовах  виникнення виробничої аварії - задимлення на сільськогосподарському підприємстві».

Перед початком тренувань, інспекторами Таращанського РС ГУ ДСНС було проведено протипожежний інструктаж зпрацівниками даних сільськогосподарських підприємств. Всі завдання, поставлені перед працівниками, були відпрацьовані відповідно задуму і обстановки. Вчасно було проведено оповіщення та збір працівників. Ланка пожежогасіння вміло впоралася з повідомленням про виникнення пожежі, ланка охорони провела евакуацію працівників відповідно до плану евакуації. Фахівцями Таращанського  районного сектору  здійснювався контроль якості підготовки та проведення даного тренування.