КОДА започаткувала виплату одноразової фінансової допомоги у розмірі 10 тисяч гривень особам, які уклали контракт про проходженн

Опубліковано: 23-11-2016

17 листопада, голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган на розширеній нараді повідомив, що Київська обласна державна адміністрація ініціює надання громадянам, які уклали контракт про проходження військової служби, одноразової фінансової допомоги у розмірі 10 тисяч гривень. Це поміч родинам Київщини, годувальники яких вирішили бути професійними військовими й стали на захист вітчизни. Голова Київської облдержадміністрації доручив керівникам районів та міст обласного значення при плануванні бюджету на 2017 рік розробити місцеві програми надання фінансової допомоги особам, бажаючим служити за контрактом.