Київщина надіслала українським військовим технічну допомогу

Опубліковано: 10-4-2017

7 квітня Київська область в рамках програми «Київщина-захисникам України» відправила в зону проведення АТО технічну допомогу. Вже завтра українські військові отримають навігаційні системи наведення вогню, тепловізори, дизельгенератори, захищені ноутбуки, пральні машини, запчастини до автомобілів та інші необхідні в умовах війни речі.

Вантаж буде доставлено безпосередньо в місця дислокації частин, які беруть участь у бойових діях, а саме: воїнам 72-ї механізованої бригади, 43 артбригаді військової частини з Переяслав-Хмельницького, 25 та 11-му окремим мотопіхотним батальйонам «Київська Русь» та Військовій службі правопорядку «Маріуполь».

Для збору й придбання вантажу не було використано бюджетних коштів. Вся техдопомога зібрана силами мерів міст, головів РДА, керівництва Київської обласної державної адміністрації, підприємців та жителів області.

Цього разу до програми «Київщина-захисникам України» та збору допомоги активно долучились керівники всіх територіальних органів міністерств і центральних органів влади, які діють в Київській області

Вся технічна допомога передається на баланс військових частин, тому продати чи в будь-який інший спосіб скористатись технікою, яка передається, не буде можливості.

Колону технічної допомоги супроводжує радник голови Київської ОДА, екс-командир 25 окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь» Андрій Янченко.

Нагадаємо, в грудні минулого року Київська область на лінію фронту відправила 44 вантажних автобусів технічної допомоги бійцям АТО. Це була найбільша в Україні технічна допомога надана обласними державними адміністраціями за кількістю тепловізорів, оптичних прицілів, захищених планшетів та дизель-генераторів.