Керівництво району та вдячні таращанці вшанували загиблих у Другій світовій війні

Опубліковано: 10-5-2017

Щороку 9 травня українці традиційно святкують День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні аби з глибокою повагою згадати всіх тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками.

Слова щирої подяки і пошани лунали цього дня і в м.Тараща, на площі  Слави, під час районного мітингу - реквієму, присвяченого 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Біля Меморіалу Слави  було запалено Вічний вогонь та організовано Почесну варту.

З вітаннями до поважних ветеранів району, дітей війни, представників ветеранських організацій та гостей свята звернувся виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Юрій Шостак.

Виступаючи на мітингу Юрій Вікторович зазначив, що День Перемоги – це свято, яке об’єднує Україну. Він подякував ветеранам за їх подвиг у Другій Світовій війні, а також за те, що у післявоєнні роки вони з руїн відбудували країну. Від щирого серця побажав їм миру, довгих років життя, злагоди та достатку в домі.

Також з вітальними промовами виступили голова районної ради Людмила Урожай, міський голова Валерій Велієв,помічник-консультант народного депутата України В.І.Гудзенка Людмила Веряскіна.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні. До Меморіалу Слави покладено гірлянди та квіти. Також проведено поминальну панахиду за загиблими воїнами.

По закінченню офіційної частини відбувся святковий концерт за участю творчих колективів району.