Керівництво райдержадміністрації

Голова Таращанської районної державної адміністрації

Пасічнюк Вадим Олександрович

тел.: (04566) 4-27-69

Розпорядженням Президента України від 03.02.2020 року  № 97/2020-рп Вадима Пасічнюка призначено на посаду голови Таращанської районної державної адміністрації Київської області.

Вадим Пасічнюк народився 19.09.1992 року в селі Буда Таращанського району Київської області. У 2011 році закінчив Таращанський агротехнічний коледж ім. О.О.Шевченка за спеціальністю «Правознавство».

У 2013 році закінчив Національний університет «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого» за напрямом підготовки «Правознавство», у 2019 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Із березня 2014 року по листопад 2015 року працював на посаді юриста в ТОВ «Ківшовата АГРО» села Ківшовата Таращанського району Київської області.

У листопаді 2015 року був обраний головою Кислівської сільської ради, де і пропрацював до призначення на посаду голови Таращанської районної державної адміністрації Київської області.

Радниця голови Таращанської районної державної адміністрації

Антонюк Лілія Олександрівна

Розпорядженням голови Таращанської районної державної адміністрації від 15.06.2020 року №11-к Лілію Антонюк призначено на посаду радниці голови Таращанської районної державної адміністрації, відповідальної за зв’язки із громадськістю, а саме:

1. Комунікацію із громадськістю;
  2. Розвиток молоді;
  3. Гендерну політику.

Лілія Антонюк народилась 26.06.1993 в селі Озаринці Могилів-Подільського району Вінницької області. У 2014 закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за напрямом підготовки «Правознавство» та здобула кваліфікацію бакалавра правознавства. У 2016 закінчила програму подвійного дипломування Університету Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва) та Київського національного університету імені Тараса Шевченка за напрямом «Правове регулювання публічного управління та права людини» та здобула освітній ступінь магістра. У 2019 закінчила програму «Гендер, суспільство та представництво» Університетського коледжу Лондона (Лондон, Велика Британія).

У 2016-2017 працювала на програмі жіночого політичного лідерства в Національному демократичному інституті міжнародних відносин. У 2017 була залучена як консультантка з програмного менеджменту та тренерка на проект «Жінки-лідери змін в місцевих громадах», що реалізувався благодійним фондом «Рівність і взаємоповага». У 2017-2018 працювала в ВГО «Жіночий консорціум України» консультанткою з проектного менеджменту на проекті  «Побудова жіночого політичного лобі в Україні». З 2018 співпрацює з ГО «Жіноча Ліга»: у 2018 – як менеджерка зі зв’язків із громадськістю на проекті  «Успіх кожної жінки: Розпочни свій бізнес вже сьогодні!»; з 2019 – як проектна менеджерка на проекті  «Бізнес нового тисячоліття: Від маленької ідеї до великого рішення». З 2019 є виконавчою директоркою ГО «Жіноча Ліга».

З 2020 координує ініціативу «Посли європейської молоді» в Україні, що впроваджується проектом «EU NEIGHBOURS east» за підтримки Європейського Союзу.

Радник голови Таращанської районної державної адміністрації

Трохименко Сергій  Олександрович

Розпорядженням голови Таращанської районної державної адміністрації від 15.06.2020 року №10-к Сергія Трохименка призначено на посаду радника голови Таращанської районної державної адміністрації.

Сергій Трохименко народився 03 березня 1986 року в м. Миронівка Київської області. У 2009 році закінчив Білоцерківський національний аграрний університет  за спеціальністю менеджмент організації.

У 2014 році закінчив ВДНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»  за  спеціальністю вчитель фізичної культури, організатор туристичної роботи.

З березня 2005 по жовтень 2011 року працював тренером-викладачем  з легкої атлетики  в  Білоцерківській  районній  дитячо-юнацькій спортивні  школі ВСФТ  «Колос».

З січня 2012 року  працював тренером-викладачем  з легкої атлетики  в Таращанській  дитячо-юнацькій спортивні  школі.  З вересня 2012 року по даний час директор Таращанської  дитячо-юнацької спортивної  школи.

У листопаді  2015 року був обраний депутатом Таращанської міської ради VII скликання; голова постійно діючої комісії Таращанської міської ради з питань молоді та спорту, освіти, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Перший заступник голови Таращанської районної державної адміністрації

тел.: (04566) 5-14-43

Виконуючий обов'язки керівника апарату Таращанської районної державної адміністрації

Гунченко Інна Юріївна