Карантин не став на заваді оплачуваних громадських робіт у Таращанському району

Опубліковано: 2-7-2020

Прикладом, гідним для наслідування, є взаємодія Таращанської районної філії Київського обласного центру зайнятості та місцевих рад по забезпеченню безробітних громадян можливістю тимчасового заробітку. Зважаючи на обмежені фінансові можливості служби зайнятості, керівники сільських рад організовують оплачувані громадські роботи коштом місцевих бюджетів.

Усвідомлюючи важливість питання зайнятості громадян очільники Лісович, Северинівки, Кислівки, Ріжок, Плоского, Юшково Рогу, Калинового, Луки, Чернина працевлаштовують людей, дбаючи про їхній добробут та підтримуючи у привабливому стані свої села.

Звичайно, бюджети не всіх сільських рад дозволяють одноосібно фінансувати громадські роботи, але чимдалі їх стає більше. І це радує.