Із головами місьсільвиконкомів обговорено низку нагальних питань

Опубліковано: 8-8-2017

Сьогодні, 8 серпня, в Таращанській райдержадміністрації під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Юрія Шостака за участі голови районної ради Людмили Урожай відбулася нарада з головами місьсільвиконкомів. Також на нараду були запрошені керівник апарату райдержадміністрації Ірина Андрусенко, начальники управлінь, відділів РДА, керівники установ та організацій району.

Відкрив нараду  в.о. голови райдержадміністрації Юрій Шостак, який  ознайомив присутніх з порядком денним, до якого було внесено шість питань, які стосувались життєдіяльності Таращанського району та надав слово виступаючим.

Насамперед учасники наради обговорили питання підготовки та проведення Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України. З даного питання виступила керівник апарату райдержадміністрації Ірина Андрусенко, яка окреслила низку  найбільш актуальних питань щодо підготовки до проведення святкових заходів. В ході ретельного обговорення було напрацьовано план дій стосовно гідного відзначення в Таращанському  районі державних свят та надані відповідні доручення та рекомендації щодо його виконання.

Ряд важливих питань порушив перед присутніми військовий комісар Таращанського районного військового комісаріату Микола Рибалко. Він ще раз розповів про особливості служби за контрактом та підвів підсумки роботи по проведенню призову громадян України на строкову військову службу. Обговорено також питання підвищення рівня взаємодії районного військового комісаріату із сільськими головами, визначено проблемні питання та шляхи їх подолання.

Особливу увагу зосереджено на питанні реалізації норм Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Під час наради обговорювалися питання щодо перспектив добровільного об'єднання територіальних громад, йшлося про  переваги об’єднання громад. Крім того, учасники заходу обмінялися своїми думками та баченнями, очікуваннями від об’єднання громад.

Серед інших  важливих питань присутні розглянули:

• харчування дітей в навчальних та дошкільних закладах району;
  • оснащення закладів первинної медичної допомоги (ФАПІв);
  • реорганізація громадської організації Таращанського району «Федерація футболу» в громадську спілку Таращанського району «Федерація футболу».

По кожному з опрацьованих питань в.о голови райдержадміністрації Юрій Шостак надав відповідні доручення.