Із 95-річним ювілеєм вітали жительку міста Тараща

Опубліковано: 13-6-2018

13 червня у м.Тараща своє славне 95-річчя відсвяткувала чуйна мати, ласкава бабуся, добра прабабуся Марія Петрівна Бондаренко. Вона - ровесниця Таращанського району.

Привітати іменинницю завітали виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Юрій Шостак та директор Таращанського районного територіального центру соціального обслуговування Зінаїда Шульга.

Гості привітали Марію Петрівну з ювілеєм та побажали їй міцного здоров’я, сімейного затишку, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від родини, мирного неба над головою та ще довгих років життя.

У день свого народження в теплому колі рідних іменинниця розповідала про свій життєвий шлях. Марія Петрівна народилася у далекому 1923 році, працювала вчителькою фізичної культури у с. Ківшовата Таращанського району. Чимало подій довелось пережити в своєму житті цій мужній жінці. Адже саме на долю її покоління випали роки голодомору, Другої світової війни, повоєнного лихоліття.

На жаль, з роками не міцнішає здоров’я, та у всьому ювілярці допомагають діти та онуки, працівники районного територіального центру соціального обслуговування.

Марія Петрівна дякувала за привітання. Було приємно споглядати щасливі очі ювілярки.