Інноваційні технології та освіта

Опубліковано: 18-4-2019

Нещодавно  на базі Таращанського районного  центру творчості дітей та юнацтва «Веселка» проходив семінар-практикум на тему «Інтеграція сучасних технологій відео-, фотомистецтва як умова формування творчої компетентності вихованців», учасниками якого були керівники фотогуртків та відеостудій Київщини.

Захід проведено відповідно плану роботи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації на 2019 рік та Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості  дітей та юнацтва Київщини».  Під час заходу  було презентовано систему роботи Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка» (директор Таращанського центру творчості «Веселка» - Л.Тупчій), проведено івент-майстерню  «Інтеграція сучасних технологій відео-, фотомистецтва як умова формування творчої компетентності вихованців фотогуртків та кіноаматорів»  (М.Керпатенко, керівник відео студії «Креатив» Таращанського ЦТДЮ «Веселка»), окреслено методи виховання національно-патріотичних цінностей в творчому об’єднанні «Відеостудія «Креатив» (Л.Керпатенко, методист Таращанського районного центру творчості), обговорено питання формування ключових компетентностей вихованців фотогуртків та відео мистецтва (Т.Мельник, керівник дитячої телестудії «1+2» Макарівського районного центру  творчості), зазначено професійні орієнтації  вихованці фотогуртків та       відео мистецтва (В.Завертайло, керівник гуртка «Цифрова фотографія» Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості). В роботі педагогічної майстерні взяла участь Тетяна Якубовська, начальник відділу освіти і науки Таращанської районної державної адміністрації.

Родзинкою семінару став майстер-клас від вихованки «Відеостудія «Креатив» Анни Запорожець (керівник Микола Керпатенко), яка продемонструвала всім присутнім послідовність технології виготовлення фрагменту мультфільму.

Такі зустрічі допомагають керівникам гуртків бачити перспективи, планувати різноманітні заходи, конкурси, а також ділитися власним досвідом та презентувати його іншим.

Директор Таращанського ЦТДЮ «Веселка            Л.Тупчій