Губернатор Київщини Олександр Терещук провів відкриту виїзну нараду в Таращі

Опубліковано: 31-1-2019

30 січня 2019 року в актовому залі Таращанського державного технічного та економіко-правового коледжу  відбулась виїзна нарада під головуванням очільника Київської облдержадміністрації Олександра Терещука щодо перспектив соціально-економічного розвитку та вирішення проблемних питань жителів Таращанського та Ставищенського районів.

На заході були присутні Народний депутат Гудзенко Віталій Іванович, представники обласних структур, депутат Київської обласної ради Фурдичка М.Г., депутати районних та міської рад, голови міськсільвиконкомів, виконуючий обов’язки голови Таращанської та голова Ставищенської райдержадміністрацій, керівники установ, організацій, підприємств та структурних підрозділів вищезгаданих райдержадміністрацій, представники  гуманітарної сфери, преси та громадськість.

В ході зустрічі підіймались питання щодо інфраструктури, транспортного обслуговування, тарифів на комунальні послуги, фінансування програм, наповнення місцевих бюджетів, оренди водойм та землі сільськогосподарського призначення, обслуговування населення районів відділеннями «Укрпошти».

Голова Київської облдержадміністрації Терещук О.Д. пообіцяв, що вирішуватись проблемні питання будуть  з залученням  органів центральної влади та відповідних служб в найкоротші терміни.

Наприкінці зустрічі очільник Київської облдержадміністрації нагородив Камінську Дарію Вікторівну, Красуцького Петра Васильовича, Розпутнього Олександра Володимировича, Сташкевича Олександра Володимировича, Шкарівського Василя Петровича, Яценко Любаву Володимирівну та Рябокінь Зіну Борисівну відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції»