Громадська рада

Опубліковано: 21-3-2018

Список кандидатів до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах:

1. Яцевський Віталій Аркадійович - заступник голови правління ГО " Об'єднання рибалок - любителів Таращанщини"

Список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах та підстави для відмови:

1. Сташкевич Олександр Володимирович -  голова  ГО " Золоте сузір'я", відмовлено на підставі абзацу 20 пункту 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості  у формуванні та реалізації державної політики».

2. Шкарівський Василь Петрович - голова ГО "Таращанська Прикордонна Сотня" ,відмовлено на підставі абзацу 20 пункту 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості  у формуванні та реалізації державної політики».

3. Курінний Григорій Васильович - голова Таращанського спеціального відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГО "Держава" в Таращанському районівідмовлено на підставі абзацу 20 пункту 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості  у формуванні та реалізації державної політики».

Оскільки, за результатами перевірки поданих документів інститутами громадянського суспільства до участі у формувані нового складу Громадської ради  при  Таращанській райдержадміністрації допускається лише один представник від інституту громадянського суспільства. Тому, виходячи з вище викладеного, керуючись Типовим Положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості  у формуванні та реалізації державної політики» повідомляємо, що дані установчі збори в зазначений час не відбудуться.