У РАЙОНІ ТРИВАЮТЬ ЖНИВА

Опубліковано: 4-8-2020

З метою ознайомлення  з ходом жнив, голова районної державної адміністрації Вадим Пасічнюк здійснив об’їзд  ряду агроформувань  району.  Зокрема, побував на полях СП «Петрівське» ( керівник Микола Фурдичка), ПОСП «Нива» (керівник Сергій Прищепенко),  СФГ «Тікич» ( голова Федір Ілляшенко), ТОВ «Гребля» (керівник Микола Крупка), ТОВ «Птахопідприємство – Маргус» (керівник Галина Марущак), ФОП «Рибалко (керівник В’ячеслав Рибалко), ПСП «Лук’янівка» (керівник Анатолій Смоліженко), СФГ «Лілія» (голова Віктор Неділько).

Разом із керівниками господарств було обговорено питання цінової ситуації на ринку зерна, реалізації готової продукції, стану розрахунків за земельні паї, сплати податків до бюджету, очікувані результати збору врожаю та проблемні питання, що виникають під час жнивної кампанії.

Своєю чергою Вадим Пасічнюк подякував аграріям за злагоджену та плідну роботу та висловив сподівання на подальшу співпрацю.