Вадим Пасічнюк разом з народним депутатом України Валерієм Колюхом визначили прiоритетнi напрямки спiвпрацi

Опубліковано: 2-3-2020

28 лютого про активну співпрацю пліч-о-пліч на благо та розвиток Таращанщини, під час робочої зустрічі, говорили голова Таращанської райдержадміністрації Вадим Пасічнюк  з народним депутатом України, обраним по 92 виборчому округу, Валерієм Колюхом. 
Основнi питання, якi підіймались - стосувались соціально-економічного розвитку району. Крім того, у ході розмови було обговорено питання  відкриття у м.Тараща громадської приймальні народного депутата від партії «Слуга народу».
Участь у зустрічі прийняли також голова районної ради Людмила Урожай, міський голова м. Тараща Валерій Велієв та директор Таращанського державного технічного та економіко-правовового коледжу Микола Крамар.
На завершення Вадим Пасічнюк подякував народному депутату України за приділену увагу, висловлені думки та пропозиції, а також наголосив, що всі озвучені сьогодні пропозиції будуть обов’язково враховані у подальшій роботі. 
В рамках зустрічі також було здійснено робочу поїздку в окремі агроформування району, зокрема, ТОВ «Ківшовата – Агро» (керівник Людмила Мартинюк).