Фахівці провели пожежно-профілактичне відпрацювання з жителями села Велика Березянка.

Опубліковано: 8-10-2018

5 жовтня фахівці Таращанського районного сектору Головного управління ДСНС у Київській області провели пожежно-профілактичне відпрацювання з жителями села Велика Березянка.
Під час проведення відпрацювань особливу увагу рятувальники приділили помешканням соціально незахищених верств населення, а саме: одиноким громадянам, багатодітним та малозабезпеченим сім’ям.
Спілкуючись з селянами, рятувальники нагадали місцевим жителям правила пожежної безпеки у побуті, звернули особливу увагу на необхідність безпечного користування газовими та електроприладами, оглянули стан пічного опалення та електропроводки у їхніх помешканнях. Також нагадали селянам про заборону спалювання сміття та рослинних залишків на прибудинкових територіях та дії в разі виявлення вибухонебезпечних придметів.
Кожному громадянину було вручено пам’ятки із правилами безпеки побуті, охоплено понад 60 домоволодінь та проінструктовано близько 130 мешканців.