Долучайтеся до добрих справ! Допомагати легко і важливо!

Опубліковано: 4-5-2020

Останні події в Україні з поширенням коронавірусної інфекції спричинили ситуацію, коли соцiально вразливі категорії громадян стали потребувати ще більшої уваги.
Тому, на закупівлю продуктових наборів та засобів особистої гігієни для дiтей iз сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та знаходяться на соціальному супроводі в Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надано кошти у сумі 10 000 тис грн.
Така допомога стала можлива завдяки спiльним зусиллям голови Таращанськоï райдержадмiнiстрацiï Вадима Пасiчнюка з одним iз меценатiв Таращанського району, що є прикладом соціальної відповідальності та небайдужості.
Список дiтей iз сiмей, якi найбiльше потребують пiдтримки, був сформований мiсцевими соцiальними службами.
Долучайтеся до добрих справ! Допомагати легко і важливо!