ДО МІЖНАРОДНОГО ЖІНОЧОГО ДНЯ

Опубліковано: 7-3-2020

5 березня в районному Будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 Березня.
Жінок Таращанщини привітав голова районної державної адміністрації Вадим Пасічнюк. У своєму виступі Вадим Олександрович висловив щиру подяку усім жінкам, які докладають максимальних зусиль на благо процвітання району у різних галузях та побажав міцного здоров’я, успіхів у роботі, жіночого щастя та добра.
Найактивніших представниць трудових колективів Таращанщини за вагомий внесок у соціально - економічний та культурний розвиток області, сумлінну, відповідальну, наполегливу працю та з нагоди Міжнародного жіночого дня відзначено Почесною грамотою та Подяками Київської обласної ради.
Також, до вітального слова було запрошено заступника голови міської ради м.Тараща Вадима Левицького та депутата Київської обласної ради Миколу Фурдичка.