До Дня захисника України

Опубліковано: 14-10-2020

Сьогодні, 14 жовтня, з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва в м.Тараща відбулося покладання квітів до пам’ятників та меморіальних знаків загиблих бійців за волю та Незалежність України, а також могил загиблих бійців у зоні АТО: Сергія Циганка, Андрія Рудницького, Віктора Цимбала та Сергія Кабанова.

У вшануванні взяли участь голова Таращанської районної державної адміністрації Вадим Пасічнюк, голова Таращанської районної ради Людмила Урожай, заступник військового комісара Таращанського районного військового комісаріату Ігор Кобко та представники  громадських органiзацiй району.

Пам'ять усіх тих, хто загинув, захищаючи Україну, вшанували хвилиною мовчання.

Одразу після покладання квітів, біля пам'ятного знаку, який встановлено на честь прикордонників на території району, відбувся урочистий захід приурочений Дню захисника України, організований активістами ГО «Таращанська прикордонна сотня» з дотриманням протиепідемічних заходів. Поминальну літію за українськими патріотами відправив благочинний Таращанського району Православної Церкви України, протоієрей Георгій Сальник.

Цього ж дня на території стадіону «Колос» вiдбувся турнір з міні-футболу за кубок пам’яті учасників АТО Таращанського району, які загинули під час проведення антитерористочної операції на Сході України.