До Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

Опубліковано: 11-9-2020

Напередодні Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України голова Таращанської районної державної адміністрації Вадим Пасічнюк та заступник міського голови м.Тараща Вадим Левицький привітали працівників Таращанського відділення АТ «Київоблгаз» з їх професійним святом.

За сумлінне відношення до службових обов’язків, високий професіоналізм, відданість справі, активну життєву позицію та з нагоди відзначення Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості Грамотами Таращанської районноï державноï адміністрації та Таращанської міської ради нагороджені кращі працівники відділення.

Також колег з професійним святом привітав та вручив відзнаки начальник Таращанського відділення АТ «Київоблгаз» Віктор Захарченко.

Зазначимо, День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості відзначається в Україні щорічно у другу неділю вересня. Цього року свято відзначають 13 вересня.