До Дня пам’яті та примирення та 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Опубліковано: 9-5-2020

З нагоди Дня пам’яті та примирення та 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова Таращанської районної державної адміністрації Вадим Пасічнюк, голова Таращанської районної ради Людмила Урожай, заступник міського голови м.Тараща Вадим Левицький поклали живі квіти до Меморіалу Слави,  Пам’ятного знаку Танкістам, що звільняли Таращу у 1944 році та  Пам’ятника Танкістам загиблим при визволеннi м.Тараща.
До покладання квітів також долучились представники Таращанської громадської організації ветеранів, районної організації  інвалідів війни та Збройних сил України, районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та iншi.
Пiсля покладання квiтiв присутні вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання. Молебень за загиблими провiв благочинний Таращанського району УПЦ КП протоієрей Георгій Сальник.

Світла вічна пам‘ять загиблим, найвища вдячність живим!