До Дня фізичної культури та спорту відбувся турнір з міні-футболу

Опубліковано: 16-9-2019

14 вересня у м.Тараща  на  стадіоні “Колос” пройшов  турнір з міні-футболу з нагоди  Дня фізичної культури та спорту України.

В урочистому відкритті заходу взяли участь виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Юрій Шостак, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Національного медичного університету імені О.О.Богомольця Олександр Канюра, голова Таращанської районної федерації футболу Ігор Брижатий, директор КБУ "Таращанський міський центр розвитку фізичної культури і спорту" Олександр Кобдід та інші.

В рамках заходу Юрій Шостак  нагородив за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, спонсорство та меценатство Почесною грамотою  управління молоді і спорту Київської обласної державної адміністрації:

- Гіззатулліна Дениса  Рафкатовича - співорганізатора міського чемпіонату з міні-футболу, співзасновника сторінкиTarascha football movement;

- Пригорницького Костянтина Володимирович - гравця футбольної команди «Лиса Гора» м. Тараща.

Також Подяками управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, популяризацію здорового способу життя, запровадження рухової активності були нагороджені:

- Бойко Валерій Васильович - нападник  футбольної команди «Інтер» м. Тараща;

- Номінат Дарія Сергіївна - вихованка відділення спортивної аеробіки комунального закладу Таращанської районної ради «Таращанська  дитячо-юнацька спортивна школа», переможець та призер обласних та всеукраїнських турнірів зі спортивної аеробіки.

В свою чергу, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Національного медичного університету імені О.О.Богомольця Олександр Канюра подарував вихованцям Таращанської дитячо-юнацької спортивної школи м'ячі.

Після відкриття розпочався турнір з міні-футболу, в якому брали участь 4 команди: ФК «Ураган», ФК «Лиса гора», ФК «Олімпія», ФК «Канюра.Друзі.Сини». За результатами змагань перемогу здобула команда «Канюра. Друзі.Сини».

Переможці та призери турніру  отримали кубки, грамоти та грошові винагороди.