ДО ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ!

Опубліковано: 12-9-2020

12 вересня на стадіоні «Колос» м.Тараща відбулися районні спортивні заходи присвячені Дню фізичної культури і спорту.
В урочистому відкритті заходу взяли участь голова Таращанської районної державної адміністрації Вадим Пасічнюк, завідувач сектору культури, молоді та спорту Таращанської районної державної адміністрації Ірина Удовенко, начальник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства Ірпінської міської ради Сергій Канюра, голова Таращанської районної федерації футболу Ігор Брижатий, директор Таращанського міського центру розвитку фізичної культури і спорту Олександр Кобдід та інші.
В рамках заходу голова районної державної адміністрації Вадим Пасічнюк нагородив Почесними грамотами та Подяками управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток і пропаганду фізичної культури і спорту:
- Брижатого Ігоря Григоровича – голову Таращанської районної федерації футболу;
- Бурлія Михайла Михайловича – організатора та головного суддю змагань з волейболу;
- Кульчицького Сергія Андрійовича – члена шахового клубу «Гамбіт»;
- Костенка Володимира Івановича – керівника шахового клубу «Гамбіт»;
- Кобдіда Олександра Степановича – директора Таращанського міського центру розвитку фізичної культури і спорту ;
- Рибченка Віталія Васильовича – директора ПП «Ністу»;
- Крамара Миколу Васильовича – директора Таращанського державного технічного та економічно-правового коледжу;
- Ілляшенка Федора Івановича – голову ради сільськогосподарських підприємств Таращанського району.
Крім того, Подяками голови Таращанської районної державної адміністрації за багаторічну підтримку розвитку фізичної культури і спорту в Таращанському районі та з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в Україні було нагороджено:
- Винниченка Андрія Вікторовича – керівника ПСП «Ківшовата», ПСП «Жовтень» та ТОВ «Агро Проперті»;
- Маркаряна Ішхана Мнацакановича – засновника ТОВ «Екоорганік» с.Кішовата.
Користуючись нагодою, Вадим Пасічнюк висловловив глибоку вдячність присутнім спортсменам, наставникам, ветеранам, за примноження переможних традицій і спортивної слави Таращанщини. Побажав усім любителям та активістам спорту міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів і нових яскравих перемог.
Після урочистого відкриття відбулися спортивні змагання з таких видів спорту, як міні-футбол, волейбол та шахи.