День Святого Миколая!

Опубліковано: 19-12-2018

19 грудня 2018 року виконуючий обов’язки голови Таращанської райдержадміністрації Шостак Ю.В., керівник апарату Таращанської райдержадміністрації Андрусенко І.М., начальник служби у справах дітей та сімʼї райдержадміністрації Смовж Л.В., виконуюча обов’язки директора районного ЦСССДМу Шкарівська Л.М. зібралися в залі засідань райдержадміністрації, щоб привітати дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сімʼях району з таким бажаним і давно очікуваним святом – Днем Святого Миколая!

Очільник району тепло привітав дітей зі святами і побажав всіляких гараздів їхнім  сім'ям, а країні - миру і процвітання!!!

І яке ж свято без подарунків?! Тому кожен з присутніх дітлахів отримав солодощі до свята.

Проте у дітей з цими привітаннями святкування тільки розпочалося, бо цього ж дня вони взяли участь у обласних заходах до дня Святого Миколая, які відбувалося в Парку «Київська Русь», що в Обухівському районі на Київщині, де на присутніх чекали зимові розваги, ігри, святкова концертна програма та багато інших цікавинок…