День кар’єри

Опубліковано: 18-9-2019

Щороку навесні та восени Таращанська районна філія Київського обласного центру зайнятості проводить «День кар’єри».

Метою цих заходів є орієнтування учнів до правильного вибору майбутньої професії, спеціальності, які мають попит на ринку праці, розширення їх уявлення про професії.

Такий захід вкотре відбувся 18 вересня 2019 року у Київському обласному державному навчально-курсовому комбінаті, на який прибули старшокласники шкіл району. Школярі мали змогу безпосередньо поспілкуватися з представниками дев’яти навчальних закладів України, ознайомитись з інформацією про ці навчальні заклади, професії та спеціальності, яким вони навчають, умови вступу.

На «День кар’єри» прибули представники Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ ім. Ігоря Сікорського, Уманського педагогічного університету, Ірпінського університету державної фіскальної служби, Національного авіаційного університету, Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», Таращанського державного технічного та економіко-правового коледжу, Білоцерківського коледжу сервісу і дизайну, Богуславського гуманітарного коледжу, Богуславського вищого професійного училища сфери послуг.