ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ, ПАМ’ЯТІ ТИХ, ХТО НЕ ПОВЕРНУВСЯ ДОДОМУ

Опубліковано: 20-2-2019

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку стали і герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя. То чи може бути забутою кров героїв, пролита на вулицях Києва? Чи можемо ми, живі, забути невинно убієнних? Можлива лише одна відповідь – Ні!

Сотня історій, сотня людських життів, сотня нових зірочок на українському небосхилі, сотня героїв! І сьогодні ми згадуємо всіх, бо не маємо права забувати!

Тож до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні у читальній залі Таращанської районної бібліотеки відбулася година пам'яті "А Сотня відлетіла в небеса" під час якої було переглянуто відеосюжети та декламовано  вірші про трагічні поді Революції Гідності та постаті Героїв Небесної Сотні.

За допомогою  книжкової виставки «Небесна Сотня – пам’ять героям», бібліотекарі відновили хронологію подій, що відбувалися на Майдані Незалежності в Києві у 2013-2014 роках та згадали поіменно всіх Героїв Небесної Сотні.

Пам’ять жертв Майдану було вшановано хвилиною мовчання.

Благочинний Таращанського району УПЦ КП протоієрей Георгій Сальник відслужив Панахиду по полеглих та невинно убитих Героїв  Небесної Сотні.

На завершення заходу керівництво району та міста, працівники закладів, установ та організацій, молодь, громадськість поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.