ДЕЛЕГАЦІЯ ТАРАЩАНЩИНИ ВЗЯЛА УЧАСТЬ В РАДІ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ КИЇВЩИНИ

Опубліковано: 27-2-2019

25 лютого 2019 року в місті Бровари  відбулось засідання Ради регіонального розвитку Київської області за участі Президента України Петра Порошенка.  В заході взяли участь віце-премєр-міністр-міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук, народні депутати України, представники структурних підрозділів Київської ОДА, голови районних державних адміністрацій, районних рад  та об’єднаних територіальних громад області, громадськість.  Прийняла участь у засіданні й делегація Таращанського району на чолі з в.о. голови райдержадміністрації Юрієм Шостаком.

Під час засідання обговорювалися питання стратегії реалізації Плану перспективного розвитку Київської області на період 2019-2021 років, інвестицій та міжнародного партнерства у сфері агропромислового розвитку, а також визначено пріоритетні завдання для місцевих органів виконавчої влади та самоврядування.

Окремо Петро Порошенко наголосив і на успіхах реформи децентралізації, адже передача повноважень на місця – це потужна мотивація самим заробляти на себе.   «Сьогодні децентралізація кардинально змінює обличчя, міст, сіл та селищ України, кардинально змінює життя людей. Один з важливих і успішних пунктів нашої стратегії – децентралізація, передача повноважень і ресурсів разом з відповідальністю за життя громад самим громадам, скорочення відстані між громадянином і владою», - сказав Президент.

Втім, він зауважив, що реформа децентралізації хоч ще і далека до завершення, але вона належить до числа тих, позитивні результати яких суспільство вже зафіксувало. «Неможливо не помітити нові дороги, освітлення вулиць, дитячі садки, відремонтовані школи, амбулаторії, сільську медицину. Ми залишаємось вірними своїм домовленостям. Децентралізація – це незворотньо. Ми спільно, пліч-о-пліч маємо захистити інтереси людей, інтереси громад», - підкреслив Президент.

Ще одним важливим завданням, на якому наголосив Президент України під час виступу, -  монетизація субсидій і індексація пенсій, що є початком ефективних кроків у боротьбі з бідністю. «Зараз, коли ми подолали економічні наслідки російської агресії, коли відновлюється зростання і з’являються реальні можливості вирішення соціальних проблем, ми відкриваємо другий фронт. Перший фронт всім зрозумілий – Україна робить надзусилля, щоб дати відсіч російському агресору. Але є в нас ворог аж ніяк не менш небезпечний, ніж російська агресія. Знаєте ім’я цього ворога? Це є бідність. І ми сьогодні маємо відкрити фронт боротьби з бідністю», - наголосив Президент.