Дарунки малечі - до Новоріччя

Опубліковано: 29-12-2017

Діти завжди сподіваються на диво, а особливо - напередодні Нового року. Протягом дванадцяти місяців вони виконують дану обіцянку - сумлінно навчаються, зразково поводяться. Отож і чекають казкової ночі на подаруночки, а справедливий Дід Мороз не забариться. Щоб нікого не обділити своєю увагою, він має численних помічників, які творять добро, дарують дітлахам радість.

Щороку цю почесну місію виконує народний депутат України Віталій Іванович Гудзенко. От і нині підготував 400 солодких подарунків для хлопчиків і дівчаток з Таращанського району. Новорічні гостинці отримали діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, дітки-інваліди, діти учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених громадян.

Із найщирішими словами побажань смаколики від народного депутата України вручали дітлахам та їх батькам працівники служби у справах дітей та сім’ї Таращанської РДА.