Даруєм вам тепло своїх сердець

Опубліковано: 2-12-2019

29 листопада на гостину в Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка» завітали діти з обмеженими можливостями. На них і їхніх батьків чекало свято «Повір у себе».

Гостей вітали вихованці танцювального ансамблю «Весняночка», юні співаки народного фольклорного ансамблю «Вишиванка». Також дітки переглянули лялькову виставу «Крамничка іграшок», яку для них підготували вихованці лялькового театру «Капітошка». Малеча мала змогу розважитися на кількох ігрових локаціях: «Спробуй повтори», «Замок», «Зоопарк», «Доторкнися до…».

На святі панували позитивні емоції, гарний настрій та прекрасні враження від побаченого. На завершення діти отримали солодкі гостинці від служби дітей та сім’ї Таращанської районної державної адміністрації та подарунки, виготовлені руками вихованців Таращанського ЦТДЮ «Веселка».