ВІДКРИТО ЦЕНТРАЛЬНУ АМБУЛАТОРІЮ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ - СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ

Опубліковано: 19-6-2020

19 червня, напередодні Дня медичного працівника, відбулося урочисте відкриття Центральноï амбулаторії загальної практики - сімейної медицини КНП «Таращанський центр первинної медичної (медико-санітарної ) допомоги» Таращанської районної ради по вул. Шевченка, 64 у м.Тараща. Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Вадим  Пасiчнюк та заступник голови районної ради Олег  Степаненко.

Вітаючи присутніх із такою важливою подією  Вадим Пасічнюк побажав медичному персоналу міцного здоров’я, добра, наснаги в роботі, поваги та шани від людей, успіхів у праці. Також,  посадовець  зазначив, аби в амбулаторії місцеві жителі відчували, що про їхнє здоров’я турбуються, а якісна медична послуга стала ближчою.

Після урочистого перерізання символічної стрічки присутніх запросили до оновленого приміщення. Директор КНП «Таращанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Таращанської районної ради Петро Антонець продемонстрував відремонтовані та облаштовані кабінети, розповiв про їх призначення.

Також цього дня, керiвництвом району з нагоди професiйного свята  вручено вiтальнi листiвки трудовим колективам КНП ТРР «Таращанська центральна районна лікарня» та КНП ТРР «Таращанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» .