Було проведено позапланове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору с. Калинове

Опубліковано: 9-11-2018

9 листопада, рятувальниками Таращанського районного сектору спільно з працівниками сільської ради та представниками відділу національної поліції було проведено позапланове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору с. Калинове.
В ході заходу здійснено обхід домоволодінь багатодітних сімей та тих, хто опинився в складних життєвих умовах, одиноких людей та інвалідів, проінструктовано населення щодо правил безпеки в зимовий період як у побуті, так і на вулиці. Під час обходів інспектори спілкувались з жителями, перевіряли стан печей, оглядали електроприлади та давали поради по безпечному їх використанню у пожежонебезпечний період. А щоб господарі не забували правила пожежної безпеки в побуті та з вибухонебезпечними предметами, їм було роздано тематичні листівки.