Було проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору

Опубліковано: 11-1-2019

11  січня працівниками Таращанського районного  сектору ГУ ДСНС України у Київській області було проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору, розташованого на території Володимирівської сільської ради. В ході запланованих заходів рятувальники провели протипожежний інструктаж з депутатським корпусом. Під час перевірки житлового сектору особлива увага була звернена на громадян так званої «групи ризику». Працівники ДСНС разом з  Плосківської  сільським головою  провели протипожежні інструктажі з багатодітними сім’ями, одинокими та пристарілими людьми, перевірили стан печей, оглянули електроприлади та надали поради по безпечному їх використанню у пожежонебезпечний період. Наголосили також, щодо правил поводження з невідомими вибухонебезпечними придметами. А щоб господарі не забували правила пожежної безпеки їм було роздано тематичні листівки. Виявлені недоліки у житлових будинках рятівники рекомендували власникам усунути в найкоротший термін, адже вони можуть призвести до виникнення пожежі.