Ярмарок професій

Опубліковано: 13-2-2019

Допомогти свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у світі професій, надати інформацію про особливості й переваги актуальних професій, розширити уявлення про робітничі професії, сприяти тому, щоб уже сьогодні майбутні випускники формували усвідомлений підхід до вибору професії, змінити стереотипне уявлення про можливість власного працевлаштування, мотивувати до праці та легального працевлаштування в Україні, грамотно будувати свій професійний план – така мета профорієнтаційного заходу під назвою «Ярмарок професій».

Захід був організований Таращанською районною філією Київського обласного центру зайнятості спільно з відділом освіти і науки Таращанської районної державної адміністрації, та проходив 12 лютого 2019 року у приміщенні Київського обласного державного навчально-курсового комбінату, що було своєрідною рекламою цього навчального закладу, де навчають робітничим професіям.

Щоб безпосередньо поспілкуватися зі старшокласниками, надати широку інформацію про свої навчальні заклади, професії та спеціальності, яким навчають, умови вступу на захід прибули представники шести навчальних закладів України, зокрема представники Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини, Інституту управління державної охорони України, Київського національного університету ім. ТГ Шевченка, Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну, Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну, Богуславського вищого професійного училища сфери послуг.

Сподіваємося, що проведення подібних заходів допоможе молоді правильно обрати майбутню професію.