Я – українець, я – європеєць!

Опубліковано: 10-4-2018

6 квітня 2018 року в Таращанському районному ЦТДЮ «Веселка» продовжила свою роботу районна школа учнівського активу «Лідер». Секція  лідерів  учнівського самоврядування  знову зібрала ініціативних, ерудованих, комунікабельних, впевнених у собі, трудолюбивих.  Члени районної учнівської ради, голови та заступники голів учнівських обʼєднань прибули з 20 навчальних закладів району. Питання «Використання проектних технологій  в роботі учнівського самоврядування»  стало темою заняття.

Розпочалось зібрання з виступу депутата обласної ради дітей Київщини Ірини Чави, яка познайомила всіх присутніх з новими проектами та рішеннями обласної ради. Потім відбувся тренінг «Проектні технології», який проводили з учасниками зібрання методист Таращанського ЦТДЮ «Веселка» Людмила Володимирівна Керпатенко та координатор учнівських обʼєднань Тетяна Дмитрівна Чава.  Діти побажали всім успіхів у наступній роботі. Спільними зусиллями були визначені актуальність проектних технологій, їх завдання, складові частини проектів.

А в другій частині заняття для слухачів школи було поставлено завдання – розробити проект, в якому б взяли участь всі учнівські обʼєднання району. Спільно було вирішено, що ним стане вже традиційний проект, приурочений до Всесвітнього Дня вишиванки – 17 травня 2018 року.  Були прописані мета, завдання, актуальність, партнери проекту тощо. Та найзахопливішим  стало визначення складових практичної частини проекту. Ідеї сипались як з мішка: цікаві, оригінальні, навіть фантастичні!  Результатом цієї спільної мозкової діяльності став розроблений районний учнівський проект «Я – українець, я – європеєць!», що буде реалізовуватись  в Таращанському районі з 7 квітня по 30 травня 2018 року.