3 жовтня відбулася підготовка до проведення командно-штабного навчання органів управління

Опубліковано: 3-10-2018

3 жовтня відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Київської області на 2018 рік відбулася підготовка до проведення командно-штабного навчання органів управління та силами цивільного захисту ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ при виникненні надзвичайних ситуацій Таращанського району, яке відбудеться 17-18 жовтня 2018 року.
Начальником Таращанського РС ГУ ДСНС України в Київській області Маслюком М.І. спільно з начальником відділу з питань цивільного захисту та  ліквідації наслідків Чорнобильської  катастрофи та ЖКГ Таращанської РДА  Білостоцькою О.Д. проведено інструктивно-методичні заняття з посередниками та керівниками сил цивільного захисту, які залучаються до проведення командно-штабних навчань. Під час занять розглянуто основні вимоги та вузлові моменти в організації та проведенні командно-штабних навчань.