Звернення Юрія Шостака з нагоди Дня пам'яті захисників України

Опубліковано: 29-8-2019

Дорогі земляки !

29 серпня 2019 року ми з Вами вперше відзначаємо День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, встановлений Указом Президента України в серпні цього року.
Літопис нашого народу нараховує чимало кривавих сторінок. І одна з них - війна на Сході, або як її називають АТО. Велика кількість справжніх патріотів віддали своє життя в боротьбі із зовнішнім ворогом. В Незалежній державі народилося і виросло нове покоління, яке має своє бачення та не боїться відстоювати свої переконання – жити у вільній Незалежній Державі.
Протягом останніх років вся Україна втрачала своїх найкращих синів і дочок і багато разів прощалася із героями Небесної Сотні та учасниками боротьби на Сході нашої країни. 
Не обійшла ця трагедія і наш район. Таращанщина втратила 5 своїх синів - Героїв незалежної України, які віддали своє життя задля миру та спокою над головою кожного з нас Це: Сергій Кабанов із м.Тараща, Андрій Рудницький із с.Ківшовата, Олександр Стоєв із с.Салиха, Сергій Циганок із с.Круті Горби та Віктор Цимбал із с.Велика Березянка. 
Герої не вмирають, вони живуть у кожному з нас, у серцях рідних і близьких, яким сьогодні висловлюємо щирі співчуття і слова скорботи. За ними плаче Україна і схиляємо голови у скорботі всі ми.
Світла та вічна пам’ять Героям!

 

 

Виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації Юрій Шостак