28 ЖОВТНЯ — ДЕНЬ ВИГНАННЯ НАЦИСТСЬКИХ ОКУПАНТІВ ІЗ УКРАЇНИ

Опубліковано: 28-10-2019

З нагоди відзначення 75-ї річниці вигнання нацистів з України 28 жовтня у м.Тараща відбулося покладання квітів до Меморіалу Слави загиблим воїнам, тим хто віддав життя за суверенітет та територіальну цілісність України.
Віддати шану воїнам, що в час воєнного лихоліття боролися за визволення нашої землі від нацистських окупантів, сьогодні на площу Слави прийшли виконуючий обов’язки голови Таращанської районної державної адміністрації Юрій Шостак, заступник голови Таращанської районної ради Олег Степаненко, міський голова міста Тараща Валерій Велієв, військовий комісар Таращанського районного військового комісаріату Микола Рибалко, голова Таращанської громадської організації ветеранів Леонід Пилипенко та інші.